Prezes i założyciel Fundacji

Prezes Fundacji „Walczę z SM” – Zbigniew Miśkiewicz

Prezesem i założycielem Fundacji „Walczę z SM” jest Zbigniew Miśkiewicz, sam zmagający się ze stwardnieniem rozsianym od 2009 roku.

Zbyszek w Fundacji jest nieocenionym ekspertem ds. finansowo-administracyjnych dotyczących funkcjonowania organizacji. Uzyskał tytuł specjalisty ekonomiki przedsiębiorstwa, organizacji i zarządzania menadżerskiego. Jest absolwentem wielu kierunków szkół wyższych: Zarządzania i Marketingu na Politechnice Częstochowskiej oraz na SWSPiZ w Łodzi; posiada przygotowanie pedagogiczne; ukończył też studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości i finansów. Pracował w Urzędzie Skarbowym w Dziale Kontroli Podatkowej. Posiada uprawnienia z Ministerstwa do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych.  W Fundacji „Walczę z SM” Zbyszek jest również administratorem danych osobowych.

Kontakt z Prezesem Fundacji:
Nr tel.: 509 098 501
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.